Plynové krby Trimline FiresAk ste už niekedy mali možnosť vidieť jeden z modelov plynových krbov Trimline Fires, určite ste si všimli, že horia veľmi jasne a vierohodne. Vytvorenie takýchto žiarivých plameňov a stabilného horenia umožňuje predovšetkým moderná inovatívna technológia, integrovaná v každom jednom modely plynových krbov Trimline Fires, ktorá zdokonalila spôsob vytvárania plameňov a dosiahnutie perfektného horenia. Holandský výrobca Trimline Fires sa špecializuje na výrobu vysoko kvalitných plynových krbov a plynových krbových vložiek už od roku 1974 a zároveň patrí medzi lídrov v oblasti inovatívneho technologického vývoja a to všetko pod jednou strechou vo vlastnom výrobnom závode. Počnúc prvotným návrhom, cez výrobu a testovanie, až po finálnu kontrolu hotových výrobkov sa deje všetko pod jednou strechou, kde robí Trimline Fires všetko pre to, aby pre Vás a Vašu rodinu vytvorila bezkonkurenčný a mimoriadne pohodlný zážitok!


Prispôsobenie a šitie na mieru

... nekonečné možnosti podľa Vašej vlastnej chuti


Dôležitou súčasťou ponuky Trimline Fires je šitie na mieru a prispôsobovanie produktov individuálnym potrebám zákazníka. V spoločnosti Trimline Fires platí filozofia, že krb by mal byť akousi štýlovou ikonou Vášho domu, nie len obyčajným vykurovacím zariadením. Trimline Fires Vám preto ponúka úplnú kontrolu a slobodu nad vytváraním designu zdroja svojho budúceho luxusu, pohodlia a tepla, ako aj individuálnu voľbu z pestrej škály doplnkov, vďaka ktorým sa Váš budúci krb stane skutočne jedinečným. Na výber máte celý rad rôznych možností prevedení, pričom ani jedna z nich nerobí žiadne kompromisy v oblasti prvotriednej kvality a technológií, nakoľko technológia a estetika idú ruka v ruke, aby pre Vás spoločne vytvorili ten najlepší možný zážitok.Interiér spaľovacej komory


Vďaka mnohým voliteľným prevedeniam interiéru krbu je možné vytvoriť si svoj vlastný design. Vezmite kontrolu do vlastných rúk a rozhodujte o tom, ako bude Váš krb vyzerať. Všetky voliteľné varianty sú starostlivo navrhnuté tak, aby dokonale ladili s akýmkoľvek dekorom. Objavte nové štýlové možnosti a premeňte svoje sny na realitu s Trimline Fires.


Skalitý
Skalitý
Drážkovaný
Drážkovaný
Lamelový
Lamelový
Čierne sklo
Čierne sklo
Antracitový
Antracitový
Vermikulitový
Vermikulitový
Tehlový
Tehlový

SKALITÝ INTERIÉR - autentické čaro


Klasické, no predsa štýlové s dôrazom aj na tie najmenšie detaily. Perfektné pre ľudí, ktorých štýl je neformálnejší a neformálnejší. Skalný vzor dodá vášmu krbu pocit autentického šarmu.

Skalité prevedenie spaľovacej komory
Skalité prevedenie spaľovacej komory

DRÁŽKOVANÝ INTERIÉR - jedinečný design


Táto elegantná, moderná a pútavá kulisa dodá vášmu krbu a miestnosti záujem. Drážkované obloženia vytvárajú magickú súhru medzi plameňmi a dizajnom. Elegantný a moderný - druh interiéru, ktorý vás bude rok čo rok fascinovať.

Drážkované prevedenie spaľovacej komory
Drážkované prevedenie spaľovacej komory

LAMELOVÝ INTERIÉR - moderná krása


Nechajte, nech oheň hovorí sám za seba. V prípade lamelových interiérov je to všetko o dokonale prepracovaných detailoch a kráse v celej svojej jednoduchosti.

Lamelové prevedenie spaľovacej komory
Lamelové prevedenie spaľovacej komory

INTERIÉR S ČIERNYM SKLOM - jednoduchá elegancia


Sklo je vždy špeciálnym doplnkovým prvkom, najmä ak tvorí súčasť krbu a najmä v prípade elegantného čierneho skla, ktoré spolu s horiacim ohňom vytvára štýlovú a luxusnú kombináciu. Spaľovacia komora s čiernym sklom navyše odráža a zdvojnásobuje počet plameňov.

Prevedenie spaľovacej komory s čiernym sklom
Prevedenie spaľovacej komory s čiernym sklom

ANTRACITOVÝ INTERIÉR - ohromujúca jednoduchosť


Doprajte si dvojnásobný efekt tanca plameňov s antracitovým interiérom spaľovacej komory plynových krbov Trimline FIres, ktoré disponujú schopnosťou mierne odrážať plamene a ešte viac tak zosilniť celkový efekt horenia ohňa. Technologický vývoj tohto interiérového prevedenia s niesol striktne v duchu nulových kompromisov a s dôrazom na dosiahnutie najvyššej kvality.

Antracitové prevedenie spaľovacej komory
Antracitové prevedenie spaľovacej komory

VERMIKULITOVÝ INTERIÉR - prirodzená krása


Váš krb by mal stelesňovať pohodlnú, teplú a útulnú prikrývku, ktorá obklopuje celý Váš domov. Objavte krásu matky prírody a doprajte Vášmu krbu nefalšovanú eleganciu so spaľovacou komorou so špeciálneho materiálu vermikulit.

Vermikulitové prevedenie spaľovacej komory
Vermikulitové prevedenie spaľovacej komory

TEHLOVÝ INTERIÉR - definícia autenticity


Tradičný a nestarnúci tehlový design dodá Vášmu krbu romantický nádych sálajúci čistú autenticitu. Štýlová kombinácia rôznych farebných odtieňov jednotlivých tehál spolu s imitáciou drevených polienok a plameňov má priam ohromujúci výsledný efekt, ktorý si hneď zamilujete.

Tehlové prevedenie spaľovacej komory
Tehlové prevedenie spaľovacej komory

Antireflexné sklo - dokonalý krbový zážitokKrby od výrobcu Trimline Fires sú viac, ako len štandardný plynový krb. Okrem vytvorenia dokonalého krbového zážitku Vám ponúkajú dokonalosť, kvalita a perfektné spracovanie do najmenšieho detailu. Použitie antireflexného skla miesto tradičného Vám ponúka skutočne autentický a nefalšovaný pocit krbu vďaka špeciálne navrhnutému typu skla. Okrem veľmi ťažko viditeľnej vrstvy antireflexného skla nebude medzi Vami a plameňmi žiadna bariéra. Pripravte sa na dokonalý zážitok s ohňom, ktorý žiari ako ešte nikdy predtým a ktoré už nepôsobí ako zrkadlo.
Rozdiel medzi antireflexným a bežným sklom.
Rozdiel medzi antireflexným a bežným sklom.

Prevedenia plynových horákovSpôsob, akým plamene vo Vašom novom krbe tancujú, vo veľkej miere závisí od typu lôžka plynového horáka, ktorý je zároveň prameňom tepla a pohodlia Vašej domácnosti a predstavuje perfektnú symbiózu modernej technológie a dizajnu. Okrem určovania pohybu plameňov udáva horákové lôžko okrem iného aj celkový tón Vášho krbu a je taktiež aj jedným so základných dizajnových prvkov Vášho plynového krbu. Nech už patríte k milovníkom elegancie, alebo dávate skôr prednosť čistým tvarom a líniám, s Trimline Fires si určite prídete na svoje!

Kamienky Carrara - talianska elegancia


Čistá a originálna elegancia tej najvyššej kvality priamo z talianskych mramorových lomov. Jedinečné kamienky Carrara sú ideálne pre pestrú škálu rôznych dekorov, od elegantných, či minimalistických, až po tradičné.Carrara kamienky
Carrara kamienky

Kamene - prírodná krása


Rustikálna prírodná krása, ktorá dodá Vášmu krbu unikátnu jedinečnosť. Pohrajte sa s živlami a nechajte, aby Vám matka príroda vyčarovala vo Vašej obývačke pocit robustného designu.Kamene
Kamene

Drevené polienka - autentickosť a originalila


Drevo je od pradávna synonymom tepla a pohodlia, a to aj v prípade, že ešte nehorí. S príchodom horúcich plameňov však ožije jeho skutočná krása, prinášajúca romantickú atmosféru a nostalgiu. S horákom zdobeným autentickou imitáciou drevených polienok určite nič nepokazíte.Imitácia drevených polienok
Imitácia drevených polienok

Bazalt - späť k základom


Spojenie bazaltu a ohňa je neoddeliteľné. Bazalt, ktorý je v podstate stuhnutou lávou je vynikajúcou dekoráciou Vášho plynového horáka, ktorý Vás vráti späť do pradávnych čias vzniku našej planéty. Jedná sa o mimoriadne krásny prírodný materiál, ktorý Vám vo Vašom domove vytvorí nezameniteľnú a originálnu atmosféru.
Bazalt
Bazalt

Tlejúce LED ohniskoVoliteľný doplnok tlejúceho lôžka ohniska s technológiou LED podsvietenia Vám prinesie skutočne očarujúci efekt horúcich tlejúcich uhlíkov, ktorý je tak dokonale prepracovaný, že sa Vám nebude chcieť uveriť, že sa jedná iba o imitáciu! Aj keď vo Vašom krbe práve nehorí žiaden oheň, toto tlejúce lôžko Vám vytvorí príjemnú atmosféru útulného domova. Intenzitu tlenia si môžete pohodlne a jednoducho regulovať pomocou diaľkového ovládača, prípadne aj cez WiFi aplikáciu priamo z Vášho tabletu, či smartfónu. Užívajte si svoj krb naplno aj bez plameňov!
Uhlíky zo žiarivej vlnyJe len málo krajších a príjemnejších vecí, ako je pomaly a jemne horiaci oheň, ktorý vytvára krásne žiarivé uhlíky. Vďaka najmodernejším technológiám sa imitácia efektu tlejúcich uhlíkov dostala na úplne novú úroveň so skutočne detailným prerpacovaním. Už aj pri nízkom nastavení intenzity budete mať radosť zo sledovania ohňa s vyváženými plameňmi a zdobenými žiarivou vlnou, ktorý Váš krb posunie do novej dimenzie. Žiarivá vlna vytvára ultra realistické tlejúce uhlíky, ktoré môžu byť ďalej zdobené drevenými polenami. Rovnako ako pri "skutočnom" ohni so skutočnými uhlíkmi, je oheň v krboch Trimline Fires plný života.
Široké polená - robustné a jemnéPatríte medzi milovníkov robustnejších tvarov? Ak znie Vaša odpoveď áno, určite oceníte možnosť pridania imitácie širokých polien do spaľovacej komory, ktoré Vášmu plynovému krbu pridajú jednak na celkovom charaktere a zároveň budú fungovať aj ako jeden zo základných prvkov Vášho krbu Trimline Fires. Jednou z veľkých výhod širokých polien je fakt, že sú veľmi ľahko a jednoducho zabudovatelné, a okrem nich si môžete dokonca vybrať aj medzi štandardnou zabudovanou metódou trimless, slim, či týmto robustnejším designom. Imitácie širokých polien sú vyrábané z prvotriednych materiálov s hrúbkou 4 mm, ktoré sú rovnako farebne ladené, ako aj Váš krb.
Riadenie - jednoduché a pohodlnéJednou z hlavných výhod plynového krbu je okrem iného jeho ľahké a pohodlné používanie. Zabudnite na sústavné a nikdy nekončiace trápenie sa so zapaľovačmi a s drevom. Jednoducho si len zapnite svoj plynový krb a užívajte si ho naplno. Už S plynovým krbom od Trimline Fires už viac nemusíte čakať, kým oheň vo Vašom krbe dohorí - jednoducho ho len vypnite stlačením jedného tlačidla na priloženom diaľkovom ovládači a môžete ísť pokojne spať. Používanie krbu nebolo ešte nikdy také jednoduché! Ponúkame Vám hneď niekoľko rôznych možností, ako obsluhovať a riadiť svoj krb podľa Vášho želania a to všetko maximálne pohodlne a jednoducho.Diaľkové ovládanie EcomaxSÚČASŤ ZÁKLADNEJ VÝBAVYVďaka štandardnému diaľkovému ovládaniu už nikdy nebudete musieť vstávať zo stoličky zapáliť oheň. Tento diaľkový ovládač Vám poskytne maximálnu kontrolu nad všetkými funkciami Vášho plynového krbu. Má dokonca aj zabudovanú funkciu termostatu.


Nástenný držiakVOLITEĽNÝ DOPLNOKS týmto voliteľným držiakom na stenu je nemožné prísť o diaľkový ovládač! Navyše, štandardná funkcia termostatu diaľkového ovládača funguje najlepšie, keď je diaľkový ovládač umiestnený v držiaku na stenu.


Aplikácia Trimline FiresVOLITEĽNÝ DOPLNOKDomov je tam, kde je srdce ... ovládajte svoj krb pomocou mobilnej aplikácie s ľahkosťou. Vďaka najmodernejším technologickým inováciám je možné čokoľvek!


Nástenný ovládačVOLITEĽNÝ DOPLNOKMajte v dome pevné miesto na obsluhu hlavných funkcií vášho krbu. S nástenným vypínačom máte istotu, že diaľkový ovládač nikdy nestratíte!


Diaľkový ovládač PuckVOLITEĽNÝ DOPLNOKPuck je diaľkové ovládanie, ktoré Vám umožní ovládať Váš krb a umožní Vám používať aplikáciu Trimline Fires. Tlačidlá s modrým podsvietením umožňujú zapínať a vypínať krb a regulovať výšku plameňov. Puk je možné pripevniť na stenu a možno ho použiť aj ako termostat.