Krbové vložky

Pozrite sa a pridajte sa k používateľom ROMOTOP. Ich výrobky sa vyznačujú vynikajúcou precíznosťou a širokou ponukou modelov (teplovzdušné, akumulačné, teplovodné krbové vložky) pre štandardné domy aj domy s nízkou spotrebou energie. Nájdite si ten správny model z nášho sortimentu: Impression, Dynamic, Heat.

Produktové rady

IMPRESSION

Modely Impression sa vyznačujú vynikajúcou precíznosťou a výkonom. Vďaka ich vysokej kvalite môžete ozdobiť miestnosť vo svojom dome krbovou vložkou s dlhou životnosťou. Krbová vložka je obložená kvalitnými šamotovými doskami. K dispozícii sú v rovnom, rohovom a trojstrannom vyhotovení. K dispozícii sú aj s výsuvnými dvierkami alebo s bočným otváraním. Krbové vložky sú určené na akumulačnú aj konvekčnú prevádzku. Všetky modely sú vybavené jedinečným a inovatívnym systémom vedenia spalín DOUBLE SPIN, ktorý zvyšuje účinnosť a ekologickosť krbovej vložky. Pozrite si náš široký sortiment Impression tu a nájdite si tú správnu pre vás.

DYNAMIC

Modely DYNAMIC sú ideálne pre tých, ktorí potrebujú krbovú vložku, ktorá vydrží v ich nízkoenergetickom dome dlhé roky. Ak hľadáte obojstrannú krbovú vložku, aby ste mohli pohodlne prikladať drevo do krbu zo zadnej strany, mali by ste sa poobzerať po modeloch DYNAMIC. Obojstranné modely môžu byť vybavené dvojitým alebo dokonca trojitým sklom, aby sa zabezpečilo, že na oboch stranách neuniká príliš veľa tepla. Modely DYNAMIC nie sú k dispozícii s výsuvnými  dvierkami. Tieto modely majú iné jedinečné vlastnosti, ktoré im dodávajú silu a výhodu. Ak hľadáte krbovú vložku s teplovodným výmenníkom, nájdete ich medzi našimi modelmi DYNAMIC. Pozrite si náš sortiment tu.

HEAT

Krbové vložky HEAT sú premyslené vykurovacie jednotky na drevo so šamotovými doskami alebo v prípade výsuvných dvierok s vyložením zo žiaruvzdorného materiálu (IGNITON). K niektorým modelom možno dokúpiť akumulačné jednotky MAMMOTH, ktoré predlžujú vlastnosť akumulácie tepla o hodiny. V prípade modelov s výsuvnými dvierkami technológia SILENT LIFT zabezpečuje časovo nenáročné a bezporuchové otváranie. Sú vybavené pripojením externého vzduchu, čo je dôležitá vlastnosť vzhľadom na to, že v súčasnosti je nevyhnutné privádzať do krbu externý vzduch, aby sa zabezpečila správna prevádzka a zabránilo sa nehodám.