Designové krby

Vždy sme o krok napred, preto môžeme vytvárať niečo jedinečné a celkom výnimočné. Skĺbenie čistých elegantných línií s precízne spracovaným dizajnom osloví aj najnáročnejších zákazníkov. Designové krby firmy ROMOTOP robia z krbov skutočné umenie.


CARA C 02

Designový akumulačný krb s výsuvnými dvierkami

Presný a ľahký chod výsuvu dverí so systémom pojazdu SilentLift.. Odtienenie zadného plášťa umožňuje postavenie krbu priamo na stenu. Disponuje systémom CPV - centrálny prívod externého vzduchu. Inovatívny systém vedenia spalín DoubleSpin zvyšuje účinnosť kachlí. V štandarde je možné zapojenie horného, alebo zadného odvodu spalín. Predohrev sekundárneho vzduchu zaisťuje čisté sklo. Spaľovacia komora je vyložená šamotovými tvarovkami a v štandarde je ohnisko bezroštové - možná zmena na roštový variant. Do kachlí je privedený terciárny vzduch. Reguláciu primárneho a sekundárneho prívodu vzduchu možno riadiť jediným ovládacím prvkom. Do kachlí možno dokúpiť akumulačné prvky, ktoré sálajú teplo ešte dlho po vyhasnutí ohňa. Dizajn krbu je tvorený veľkoplošným prírodným kameňom.

CARA R/L 03

Designový rohový akumulačný krb s výsuvnými dvierkami a s ohýbaným sklom

Presný a ľahký chod výsuvu dverí so systémom pojazdu SilentLift. Odtienenie zadného plášťa umožňuje postaviť dizajnový krb priamo na stenu. Disponuje systémom CPV - centrálny prívod externého vzduchu. Inovatívny systém vedenia spalín DoubleSpin zvyšuje účinnosť kachlí. V štandarde je možné zapojenie horného alebo zadného odvodu spalín. Predohrev sekundárneho vzduchu zaisťuje čisté sklo. Spaľovacia komora je vyložená šamotovými tvarovkami a v štandarde je ohnisko bezroštové - možná zmena na roštový variant. Do kachlí je privedený terciárny vzduch. Reguláciu primárneho a sekundárneho prívodu vzduchu možno riadiť jediným ovládacím prvkom. Do kachlí možno dokúpiť akumulačné prvky, ktoré sálajú teplo ešte dlho po skončení kúrenia.

VARIANT R/L 03

Designový rohový akumulačný krb
s ohýbaným sklom

Dizajnový krb je vhodný pre nízkoenergetické domy. Modulový systém umožňuje zostaviť si svoj dizajn krbu. Disponuje systémom CPV - centrálny prívod externého vzduchu. Inovatívny systém vedenia spalín DoubleSpin zvyšuje účinnosť kachlí. V štandarde je možné zapojenie horného, alebo zadného odvodu spalín. Predohrev sekundárneho vzduchu zaisťuje čisté sklo. Spaľovacia komora je vyložená šamotovými tvarovkami. Reguláciu primárneho a sekundárneho prívodu vzduchu možno riadiť jediným ovládacím prvkom. Do kachlí možno dokúpiť akumulačné prvky, ktoré sálajú teplo ešte dlho po skončení kúrenia.

Rohový exkluzívny krb Variant Romotop
Rohový exkluzívny krb Variant Romotop
Rovný dizajnový krb variant
Rovný dizajnový krb variant

VARIANT FN 03

Designový akumulačný krb

Dizajnový krb je vhodný pre nízkoenergetické domy. Modulový systém umožňuje zostaviť si svoj dizajn krbu. Disponuje systémom CPV - centrálny prívod externého vzduchu. Inovatívny systém vedenia spalín DoubleSpin zvyšuje účinnosť kachlí. V štandarde je možné zapojenie horného alebo zadného odvodu spalín. Predohrev sekundárneho vzduchu zaisťuje čisté sklo. Spaľovacia komora je vyložená šamotovými tvarovkami. Reguláciu primárneho a sekundárneho prívodu vzduchu možno riadiť jediným ovládacím prvkom. Do kachlí možno dokúpiť akumulačné prvky, ktoré sálajú teplo ešte dlho po skončení kúrenia. Výrazným prvkom krbu je veľkoplošný lakovaný plech.

Zaujali Vás naše designové krbové kachle? Požiadajte o konzultáciu.